Кіль має потужний розвинутий порт і поромні сполучення зі Швецією, Норвегією та Литвою, суднобудівна галузь завантажена замовленнями на будівництво підводних човнів та кораблів на 10 років вперед.
Тут найсучасніша в Європі тепло електро станція, розвинута економіка, що поєднує традиційні, морські, інноваційні галузі у виробництві та наданні послуг.
Міста-партнери – це набагато більше, ніж просто дружня політика. Партнерство дозволяє надавати ту допомогу, якої наша громада наразі гостро потребує – це ідеї, консультації, техніка тощо. А також довгострокові відносини з метою відбудови Херсонської громади після перемоги України в цій війні.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/431328364_24989556777356049_3922608220562939507_n-1.jpg)