Чорнобаївська громада втілила дві міні-ініціативи у співпраці органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та місцевої пожежної охорони.
У с. Чорнобаївка встановили відеоспостереження, завдяки якому офіцери громади мають доступ до нагляду за безпековою ситуацією в онлайн режимі. Програма розвитку ООН придбали обладнання для встановлення 6 камер відеонагляду, за кошти місцевого бюджету оплачено послуги з його встановлення.
Місцева пожежна охорона отримала необхідне устаткування для захисту і забезпечення швидкого подолання наслідків надзвичайних ситуацій. В трьох населених пунктах (Чорнобаївка, Благодатне та Киселівка) заплановане встановлення отриманих пожежних гідрантів для оперативного постачання води до місця пожежі.
Реалізація стала можливою завдяки нашим партнерам UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та Об’єднання в рамках проєкту “Конкурсу міні-ініціатив” за напрямом “Громадська безпека”.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/430852642_841202528047992_6773432079366758688_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/429875950_841198084715103_2735788316594433532_n.jpg)