Будівельні матеріали для цих потреб отримали місцеві жителі, чиї оселі пошкодили ворожі снаряди.
Це не перша партія будматеріалів, які отримують громади від благодійного фонду «Ранок відродження». Цього разу надійшло 2 000 листів шиферу для перекриття дахів.
Завдяки постійній підтримці благодійників багато мешканців перезимували із відремонтованою покрівлею. Однак ремонти осель продовжуються. Тож ця допомога вкрай необхідна.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/430260593_788337676661397_6970995967115609621_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/432118211_788337729994725_5310573340937450746_n.jpg)