З метою гармонізації психоемоційного стану, зняття перевтоми та підняття рівня працездатності медиків у лікарні ім. Є.Є. Карабелеша розпочав свою роботу кабінет психологічного розвантаження. Там проводитиметься профілактична та корекційна робота індивідуально чи в малих групах у форматі короткострокових занять за допомогою методів арт-терапії (музична терапія, аромотерапія, ізотерапія та ін.).
А також надаватиметься допомога працівникам з депресією, тривожними та стресовими розладами, незалежно від того, виникли вони внаслідок професійного вигорання, перевтоми чи несприятливих життєвих обставин.
У кабінеті працівники лікарні зможуть відновитися після напруженого робочого дня, протягом 20-30 хвилин у час відпочинку або під час перерви на обід. Керуватиме кабінетом у лікарні практичний психолог.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/432267080_285108337946844_5011927720501019137_n.jpg)