Зокрема, один із центрів – “З любовʼю до дітей” активно підтримує жителів міста вразливих категорій, а також сім’ї з дітьми.
Цього тижня понад 700 родин отримали тут допомогу, зокрема продуктові і гігієнічні набори, підгузки для дітей та маломобільних людей, дитяче харчування, молочну продукцію, смаколики для малечі.
Це стало можливим завдяки співпраці Херсонської міської військової адміністрації з благодійними організаціями та волонтерами. Дякуємо нашим надійним партнерам за надану допомогу, зокрема ГО “Жіночий рух за майбутнє”, БФ “Мирне небо Харкова”, UNICEF у співпраці з ГО “Десяте квітня” та іншим благодійникам.
Всю інформацію про можливість отримання допомоги можна дізнатися за посиланням: https://t.me/+l51gYoKRxx0zMjQy
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/431963533_352383817796244_3648689999887330189_n-768x1024.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/432062314_352383804462912_8333629437596489128_n-764x1024.jpg)