Комунальне підприємство громади отримало чергову допомогу, яка надійшла в межах ініціативи «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Програма реалізується Global Communities та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
Це – сівалка та дискова борона. які допоможуть провести посівну кампанію. Техніка обробляє ґрунт перед посівом, вирівнює поверхню, зберігає вологу та проводить висів зернових й овочевих культур.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/432772662_796292925865872_4470973764823209958_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/433783409_796292912532540_5535221168864369660_n.jpg)