За запитом волонтери Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні виїхали до населеного пункту, провели власні обстеження домогосподарств та передали матеріали для відновлення покрівель.
Про це повідомили в Херсонській ОВА.
За запитом волонтери Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні виїхали до населеного пункту, провели власні обстеження домогосподарств та передали матеріали для відновлення покрівель.
Про це повідомили в Херсонській ОВА.
іністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець разом з...
ГО "Білозерський центр регіонального розвитку" здійснює закупівлі на суму 10...
Заступник начальника Херсонської ОВА Ярослав Шанько провів чергове засідання...