Кочубеївська, Калинівська та Нововоронцовська громади стали частиною проєкту «Читальня», який направлений на покращення доступу до книг.
У багатьох населених пунктах немає книгарень, а бібліотеки поповнюють рідко, тож у немає можливості придбати чи погортати нові видання.
Переліки книг та ігор для полиць формували, орієнтуючись на актуальні рейтинги та запити бібліотек.
Загалом в 61 громаду в 5 областях — Запорізькій, Київській, Харківській, Миколаївській та Херсонській — доставлять по 13 настільних ігор та 78 книг для дітей та дорослих українською мовою.
Проєкт реалізується ГО «Форум видавців» за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)» у партнерстві з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/434220288_797726485722516_4584295869679058672_n-1024x642.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/434300240_797726542389177_1947042312170530479_n-1024x1016.jpg)