У Білозерській та Музиківській громадах облаштували простори для психосоціальної підтримки місцевих мешканців.
Ці центри – безпечні місця, де спеціалісти турбуватимуться про психічне здоровʼя відвідувачів.
Їх облаштували у межах проекту “Посилення гуманітарного реагування в недостатньо забезпечених послугами, віддалених та сільських районах найбільш постраждалих східних та південних регіонів України” за підтримки Данського Червоного Хреста.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/432784301_799431442218687_6233732441793549148_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/433513198_799431438885354_5095898145657070450_n.jpg)