Представники Фонду Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine відвідали Херсонщину.
Безпекова ситуація на правобережжі залишається непростою. А люди часто потребують невідкладної допомоги. Тож, на допомогу приходять мобільні бригади лікарів, які працюють у найвіддаленіших районах області.
Партнери розуміють важливість цієї підтримки, тому передали для потреб громад автівку «мобільної гінекологічної клініки».
Автівка обладнана під гінекологічний кабінет, у ній є все необхідне для проведення оглядів жінок із застосуванням УЗД-діагностики та пологів.
Медики мобільної клініки зможуть безоплатно консультувати мешканок найвіддаленіших районів області та проводитимуть тестування на ВІЛ та інфекції, що передаються статевим шляхом.
Авто готове до використання і вже найближчим часом заступить на службу.
За сприяння Міністерства охорони здоров’я допомогли придбати мобільну клініку UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, за фінансової підтримки урядів Швеції та Норвегії.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/432120512_798968375598327_1037193784370559074_n-1024x768.jpg)