Станіславська сільська територіальна громада, завдяки проєкту міжнародної технічної допомоги, поповнила парк свого комунального підприємства новою технікою та устаткуванням.
Громада тепер має в своєму розпорядженні новеньку сучасну сівалку та дискову борону. Це стало можливим у рамках проєкту місцевого економічного розвитку Програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE), що фінансується USAID Ukraine – USAID Україна.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/433970555_440994348313122_1096684782316223037_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/434470510_440994404979783_6475920467449363512_n.jpg)