Протягом березня по старостатах громади працювали близько 30 людей. Вони допомагали місцевим мешканцям отримати послуги з прання та сушіння у місцевих соціальних пральнях.
Виконували роботи з благоустрою громади – прибирали вулиці та прибудинкові території людей похилого віку, проводили обрізку дерев та кущів, вивозили сміття.
Працівники також допомогли реалізувати проєкт з «Облаштування острівка безпеки для молоді” у одному з сіл громади. Здійснювали ліквідацію наслідків обстрілів, розвантажували будівельні матеріали та гуманітарну допомогу.
Ця програма на території області реалізується Херсонським обласним центром зайнятості.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/04/435222639_804082871753544_5958595205918188303_n-768x1024.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/04/435264042_804082778420220_6845215491537237770_n-768x1024.jpg)