Волонтери ГО “Херсонська ліга соціальних працівників” та Громада UA за підтримки Благодійного фонду VPLYV продовжують допомагати людям, які залишаються проживати в місті попри обстріли.
В першу чергу допомагають вразливим верствам населення.
Цього разу місцеві мешканці отримали продуктові набори, що містять необхідну на місяць для однієї людини кількість базових продуктів. Всього 40 найменувань, серед них і дитячі смаколики.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/04/434987121_808257618002736_7793992849469053635_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/04/434869675_808257614669403_7893820280549664987_n.jpg)