Херсонська ОВА спільно з благодійним фондом UAIM Humanitarian Fund і об’єднаною ініціативою “Кримський Фронт” реалізує проєкт з надання побутової техніки для соціально незахищених категорій населення.
Місцеві мешканці громади через затоплення житла втратили більшість речей, меблів та техніки. Їх просто довелося викинути на смітник через непридатність.
І вже перші власники пошкоджених будинків безкоштовно отримали 18 одиниць необхідної побутової техніки – мікрохвильовки, сушарки, пральні машини та холодильники.
На черзі – й інші населені пункти громад, постраждалі від “великої води”.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/04/435165491_808835677944930_3706949436345300928_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/04/435172889_808835871278244_8191822044808900569_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/04/435195460_808835747944923_5442484336854389887_n.jpg)