Вчергове працівники мобільного ЦНАПу здійснили виїзд до віддалених населених пунктів громади.
Скористатися послугами мобільного адміністратора можуть літні люди віком від 80 років, люди з інвалідністю та жителі громад, де немає постійного транспортного сполучення.
Виїзди працівників центру стали можливими завдяки допомозі відділу гуманітарної допомоги Посольства Швейцарії в Україні та Міністерства цифрової трансформації.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/04/437465058_813809304114234_7306815127682118392_n.jpg)