У Херсонському районі, завдяки спільній роботі Херсонської обласної військової адміністрації, Головного управління ДСНС України у Херсонській області та Дар’ївської територіальної громади запрацював новий підрозділ місцевої пожежної охорони.
Усього з моменту деокупації Херсонщини – це вже 17-й підрозділ МПО.
У новоствореному підрозділі позмінно чергуватимуть вогнеборці з числа мешканців громади, які будуть дбати про пожежну безпеку населення.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/438264320_854511943371359_3219251223105826023_n.jpg)