Понад 60 генераторів передали жителям Антонівського старостинського округу, який перебуває під постійними ворожими обстрілами з лівого берега. Через це майже два роки відсутнє електропостачання, а відновити неможливо, бо територія старостату дуже наближена до ворога.
Херсонська міська військова адміністрація у співпраці з благодійними організаціями постійно підтримує населення округу та намагається доставляти все необхідне для населення.
Підтримати жителів Антонівського старостату цього разу нам допоміг фонд STAND WITH UKRAINE FOUNDATION.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/441224300_393717613662864_6529165917627700723_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/443841674_393717630329529_3445794284356159022_n.jpg)