Херсонщині передали “швидку”, придбану в межах ініціативи United24

23 Травня 2024

Як повідомили в Міністерстві охорони здоров’я України, 13 автомобілів швидкої медичної допомоги відправилися до лікарів та військових в різних регіонах України.

На замовлення Міністерства охорони здоров’я України ці автомобілі придбали “Медичні закупівлі України” за донорські кошти, зібрані у межах ініціативи Президента України Володимира Зеленського UNITED24.

Зокрема, «швидкі» поїхали до військово-медичних клінічних центрів Центрального, Західного, Південного та Північного регіонів, головного військового клінічного госпіталю, а також до дитячої лікарні «Охматдит», центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Харківської, Чернігівської, Запорізької, Одеської, Сумської та Херсонської областей.

Придбані автомобілі оснащені всім необхідним для евакуації та порятунку людей:  апаратом ШВЛ, капнографом, дефібрилятором, монітором тиску крові, електрокардіографом, портативним пульсоксиметром, глюкометром, небулайзером, пологовим комплектом, дихальним реанімаційним мішком тощо.

Загалом у межах ініціативи UNITED24 за рішенням комісії МОЗ Медзакупівлі України придбали та передали лікарням 218 автомобілів швидкої медичної допомоги.

UNITED24 — це онлайн-платформа для збору коштів на підтримку держави. Зібрані кошти розподілятимуть за трьома напрямками: оборона та розмінування, гуманітарна та медична допомога, відбудова України.