Волонтери передали переселенцям 202 продуктових набори. Загалом від початку роботи гуманітарного офісу наші люди отримали одну тисячу таких наборів.
Також у гуманітарному хабі можна отримати консультації з питань працевлаштування та медичні послуги. Всього за соціальною та медичною допомогою звернулися понад 30 жителів Херсонщини.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/444215146_835934135235084_895093221893328252_n.jpg)
Медичні працівники допомогли їм укласти декларацію з сімейним лікарем, отримати направлення до вузьких спеціалістів, зробили ЕКГ, виміряли цукор в крові та отримати рецепти за програмою «Доступні ліки».
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/441498435_835934278568403_5003019709906958852_n.jpg)
У гуманітарному офісі також можна безкоштовно зробити ксерокопію та сканкопію документів, відправити електронного листа та скористатися мережею Інтернет.
Підтримка стала можливою завдяки БФ «ЛЕЛЕКИ КР».
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/438164200_835934291901735_8345570923192257720_n-805x1024.jpg)