Такий проміжний результат реалізації спільного проєкту Херсонської ОВА, благодійного фонду UAIM Humanitarian Fund, об’єднаної ініціативи “Кримський Фронт” та KSRelief.
З квітня до області надійшли майже 1000 сушарок, понад 1100 пралок, 1200 холодильників та 1000 мікрохвильових печей.
Їх передали для потреб лікарень, освітніх закладів, установ у громадах, містечка для переселенців, а також людей, постраждалих від підтоплення через російський теракт на Каховській ГЕС.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/444237197_839288988232932_886552821520607834_n.jpg)
Відійшовши “велика вода” знищила усе, шо люди наживали довгі роки. Аби підтримати їх, жителям області передали побутову техніку.
Першочергово допомогою охоплено сімʼї Захисників і Захисниць, осіб з інвалідністю, багатодітні родини, малозабезпечених.
Крім цього, завдяки переданій допомозі у громадах Херсонщини триває облаштування соціальних пралень. Їх послугами можуть користуватися мешканці, які відносять до соціально незахищених категорій.
Також благодійники передали області й продуктові набори. Станом на зараз розподілено майже двадцять тисяч одиниць із найнеобхіднішим продовольством.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/445735809_839289098232921_1106996893111310265_n.jpg)