Шість видів доплат військовим

Воїнам ЗСУ і їх родинам

1️. Виплата додаткової винагороди у розмірі 100 000 гривень

Ця виплата передбачена для військових, які беруть безпосередню участь у бойових діях, або перебувають безпосередньо в районах ведення російської агресії. Крім того, виплата зберігається для сімей полонених, зниклих безвісти та за час лікування після отримання поранень, травм, контузій пов’язаних із захистом Батьківщини.

2️. Додаткова винагорода у розмірі 50 000 гривень

Виплачується тим військовослужбовцям, які виконують бойові завдання у складі органу військового управління, штабу угруповання військ або штабу тактичної групи до пункту управління оперативно-стратегічного угруповання військ. При цьому це можливо поза районами ведення бойових дій, якщо такий пункт здійснює оперативне управління військовими частинами та підрозділами, що ведуть бойові дії на лінії бойового зіткнення на відстані виконання бойових завдань підрозділу першого ешелону оборони або наступу до батальйону включно.

3️. Виплата додаткової винагороди у розмірі 30 000 гривень

На період дії воєнного стану ця винагорода виплачується військовослужбовцям, які виконують бойові або спеціальні завдання згідно з бойовими наказами.

Поширюється на:

– військовослужбовців, які діють у складі угруповань військ Сил оборони держави, резерву Головнокомандувача Збройних Сил України Сил оборони держави, розгорнутих пунктів управління Генерального штабу Збройних Сил України, які здійснюють управління діючими угрупованнями військ (сил);

– з протиповітряного прикриття та наземної оборони об’єктів критичної інфраструктури згідно з бойовими розпорядженнями;

– зі всебічного забезпечення діючих угруповань військ Сил оборони держави безпосередньо в районах ведення бойових дій згідно з бойовими логістичними розпорядженнями.

4️.Виплата додаткової винагороди у розмірі 70 000 гривень

Ця сума виплачується військовослужбовцям, які виконують завдання на лінії бойового зіткнення, а також на території ворога.

5️. Від 15 тис. грн до 30 тис. грн інструкторам у навчальних військових частинах

6️. 2350 грн – курсантам військових вишів

Для інформації: мінімальна зарплата солдата становить 20130 грн.

Ще консультації