Херсонщина потребує допомоги💙💛

І ми вдячні кожному, хто кинувся на порятунок. Хто прихистив мешканців Херсонщини.

Але наша велика робота триває. Тож давайте консолідуємо зусилля.

За ініціативою Херсонської ОВА Фонд громади міста Херсон «Захист» спільно з Новою поштою організували безкоштовне відправлення гуманітарної допомоги, яка буде надходити в регіон.

📦За лінком – перелік речей, які першочергово потрібні для ліквідації наслідків катастрофи та підтримки постраждалих.

http://surl.li/huhgm

Будь ласка, надсилайте лише те, що є у переліку. Про решту – вже подбали адміністрація та волонтери.

🚜Окремо звертаємося до підприємств. Якщо є змога – надайте техніку. Тут список того, що саме необхідно: http://surl.li/huhgm

Подивилися перелік. Не знайшли того, чим готові поділитися, але впевнені, що ваші речі знадобляться? Заповніть форму http://surl.li/huhgx і ми зв’яжемося з вами або телефонуйте до кол-центру з питань організації надання благодійної допомоги: 0 800 101 102.

Якщо ви можете допомогти, надсилайте необхідні речі за адресою:

📍м. Херсон, відділення Нової пошти №1.

📞050-525-80-56, Шатілова Наталія (контакти отримувача, не для дзвінків)

Важливо❕

Слід відправляти посилки вказуючи отримувачем саме це імʼя і саме це відділення. І вкажіть, що відправка за рахунок отримувача.

Ми не раз показували усьому світу, наскільки українці неймовірні. І знаємо, що і зараз ви не залишитеся осторонь трагедії Херсонщини. Адже це – наша спільна біда. І разом ми зможемо подолати все.

Не маєте нічого з потрібного? Але прагнете підтримати нас?

💳Можете задонатити Фонду громади міста Херсон «Захист», який працює в межах програми «Рятуємо разом! Херсон». Реквізити – за посиланням: https://zahyst.ks.ua/2020/04/ryatuyemo-razom/